Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Jak skutecznie zwiększyć oszczędności w domowym budżecie?

Zobacz artykuły na temat:pieniądzezakupy
Ostatni kryzys gospodarczy dobitnie uświadomił wielu ludziom potrzebę oszczędzania pieniędzy. Zastanawiasz się, w jaki sposób Ty możesz zaoszczędzić? Nie chodzi o to, by zaciskać pasa i rezygnować z przyjemności, ale o to by mądrze gospodarować każdą złotówką. Rozsądne wydawanie może być również oszczędzaniem.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Na co zwracać uwagę podczas zakupów?

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 6
dodano: 09:19 2016-03-15 przez: ~mika (31.11.*.*)
z mężem zdecydowaliśmy się na kartę kredytową, i teraz mamy szereg zniżek do różnych sklepów z których i tak wcześniej korzystaliśmy, dla mnie to jest oszczędność :) jeszcze zbieramy punkty w sygma bonus i za jakiś czas wymienimy na jakiś gadżet
dodano: 19:13 2016-01-28 przez: ~maja (37.248.*.*)
Duzo pomaga wiedze, a po wiecej dobrze czytac tutaj kasanaobcasach.com.pl
dodano: 18:03 2015-04-08 przez: ~m.m.m. (5.226.*.*)
u mnie sporo energii w domu uciekało przez nieszczelną stolarkę okienną... ciepła nie było, a człowiek grzeje coraz więcej. teraz mam instalację grzewczą od Euro Kom, szczelne okna, a przy okazji zastanawiam się nad innymi formami oszczędności energii... może kolektory?
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter